PostHeaderIcon Karlovacko KUP Lepoglava

PostHeaderIcon Raspored utakmica 5. tjedan

RASPOREDA ODIGRAVANJA UTAKMICA

5. TJEDAN TURNIRA

SUBOTA (10.02.) -1/2 finala-  i   NEDJELJA (11.02.) - FINALE -

 

 

 

SENIORI

- SHEMA 1/2 FINALA

 

VETERANI

- SHEMA 1/2 FINALA

 

 

SUBOTA, 10.02.2018. - 1/2 FINALA -




17:00 U-12    NK LEPOGLAVA
: NK IVANČICA IVANEC


1/2 FINALA
-
VETERANI

18:00 ŠUG GORNJA ŠEMNICA (2.) : IPA VARAŽDIN (3.)

19:00 KIMN & UDVDR BEDNJA (1.) :
CB BULL (4.)

1/2 FINALA -
SENIORI
20:00 GRADITELJSTVO MERKAŠ (1.) : KIMN & PRIJATELJI (4.)
21:00 CAFFE BAR "K FILIPU" (2.) :
TORNADO (3.)
NEDJELJA, 11.02.2018. - FINALE -

15:30 VETERANI
- UTAKMICA ZA 3. MJESTO
16:30 SENIORI
- UTAKMICA ZA 3. MJESTO
17:30 FINALE
- VETERANI
18:30 UVOD U FINALE
18:45 FINALE - SENIORI
19:45 PROGLAŠENJE POBJEDNIKA I PODJELA NAGRADA

 


Kontakt:

Damir Kužir
mobitel: 098 / 806 - 370
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 


Uz sportski pozdrav,

 

Damir Kužir
Izvršni organizator turnira

 
Više članaka...
LISTA STRIJELACA-vet
10 Mladen Šerek(ŠUG GORNJA ŠEMNICA)
7 Zdravko Frketin(LEPOGLAVA VETERANI)
6 Tomislav Žlebački(CB BULL)
6 Ivan Ivanović(KIMN & UDVDR)
4 Cveto Kosernik(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
4 Zdravko Benčina(UŠR PURGA)
4 Goran Družinec(CB BULL)
FIFA Fair Play
ANKETA
Ove godine planiram...
 
Posjete Sadržajima : 98554
Trenutno aktivnih Gostiju: 22 
POSLJEDNJI REZULTATI
11-02-2018 18:45
GRADITELJSTVO MERKAŠ 4 : 3 TORNADO
11-02-2018 16:30
CB K FILIPU 2 : 5 KIMN & PRIJATELJI
10-02-2018 21:00
CB K FILIPU 4 : 6 TORNADO
10-02-2018 20:00
GRADITELJSTVO MERKAŠ 2 : 1 KIMN & PRIJATELJI
04-02-2018 16:50
CENTAR ŠKUDAR D.O.O. 2 : 3 KIMN & PRIJATELJI
04-02-2018 16:00
TORNADO 5 : 0 FENČ I PRIJATELJI
04-02-2018 15:10
GRADITELJSTVO MERKAŠ 6 : 2 KMN MAJOLKA
04-02-2018 14:20
NIGHT CB BELLA 2 : 4 CB K FILIPU
03-02-2018 22:40
CENTAR ŠKUDAR D.O.O. 4 : 3 MAGOI DRAŠKOVIĆ
03-02-2018 21:50
TORNADO 4 : 1 VRBNO
LISTA STRIJELACA
10 Saša Hojski(TORNADO)
9 Ivan Režić(TORNADO)
5 Dominik Božak(KIMN & PRIJATELJI)
5 Darko Jagić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Hrvoje Šilinić(MAGOI DRAŠKOVIĆ)
4 Denis Švaljek(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
4 Alen Kostanjevec(KIMN & PRIJATELJI)
4 Tomislav Jagić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Žan Plajnšek(KMN MAJOLKA)
4 Josip Cvilko(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
4 Sebastijan Kranjc(KMN MAJOLKA)
4 Dario Bobek(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
4 Nikola Korenić(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
4 Marko Strabić(CB K FILIPU)
4 Marko Ister(TORNADO)
4 Marko Starčević(NIGHT CB BELLA)
3 Marin Šinjori(FENČ I PRIJATELJI)
3 Florian Ovčar(MAGOI DRAŠKOVIĆ)
3 Marko Loparić(KIMN & PRIJATELJI)
3 Antonio Klasić(MAGOI DRAŠKOVIĆ)
3 Josip Habjanec(VRBNO)
3 Hrvoje Kolarek(UŠR VIŠNJICA)
3 Jan Bračić(KMN MAJOLKA)
3 Dario Ribić(GREGUR-INVEST D.O.O.)
3 Dubravko Vujica(CENTAR ŠKUDAR D.O.O.)
SLJEDEĆE UTAKMICE