PostHeaderIcon Karlovacko KUP Lepoglava

PostHeaderIcon Raspored utakmica 6. tjedan

RASPOREDA ODIGRAVANJA UTAKMICA

6. TJEDAN TURNIRA

SUBOTA (16.02.) -1/2 finala-  i   NEDJELJA (17.02.) - FINALE -

 

 

 

SENIORI

- SHEMA 1/2 FINALA

 

VETERANI

- SHEMA 1/2 FINALA

 

 

SUBOTA, 16.02.2019. - 1/2 FINALA -
18:00 HUDEK TRGOTRANS (1.) : JANKE I MARKE (4.)
19:00 MS INTERART (1.) : DSR CRNA MAČKA (4.)
20:00 ŠUG GORNJA ŠEMNICA (2.) :
IPA 192 PU VARAŽDINSKA (3.)
21:00 TORNADO (2.) : ASO PONOS (3.)

NEDJELJA, 17.02.2019. - FINALE -

14:00 REVIJALNA UTAKMICA  ŽNK LEPOGLAVA - ŽNK LEPOGLAVA - KADETKINJE
15:00 IPA 192 PU VARAŽDINSKA
- DSR CRNA MAČKA
16:00 TORNADO 
- JANKE I MARKE
17:00 REVIJALNA UTAKMICA  ŽNK LEPOGLAVA - ŽNK RIJEKA
18:00 MS INTERART
- ŠUG GORNJAŠEMNICA
19:00 HUDEK TRGOTRANS - ASO PONOS
20:00 PROGLAŠENJE POBJEDNIKA I PODJELA NAGRADA

 


Kontakt:

Damir Kužir
mobitel: 098 / 806 - 370
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 


Uz sportski pozdrav,

 

Damir Kužir
Izvršni organizator turnira

 
Više članaka...
LISTA STRIJELACA-vet
12 Dragutin Dlesk(ŠUG GORNJA ŠEMNICA)
7 Zdravko Frketin(LEPOGLAVA veterani)
7 Danijel Denžić(MARINO GRADNJA)
6 Željko Bedeković(DSR CRNA MAČKA)
6 Mario Antolković(DSR CRNA MAČKA)
5 Darko Gladović(LEPOGLAVA veterani)
5 Cveto Kosernik(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
FIFA Fair Play
ANKETA
Ove godine planiram...
 
Posjete Sadržajima : 103872
Trenutno aktivnih Gostiju: 43 
POSLJEDNJI REZULTATI
17-02-2019 19:00
HUDEK TRGOTRANS 0 : 1 ASO PONOS
17-02-2019 16:00
TORNADO 8 : 6 JANKE I MARKE
16-02-2019 21:00
TORNADO 4 : 6 ASO PONOS
16-02-2019 18:00
HUDEK TRGOTRANS 6 : 2 JANKE I MARKE
10-02-2019 22:10
KIMN & PRIJATELJI 3 : 4 ASO PONOS
10-02-2019 18:50
TORNADO 4 : 1 FENČ I PRIJATELJI
10-02-2019 18:00
NISKOGRADNJA VEVEREC 2 : 5 JANKE I MARKE
10-02-2019 14:00
GRADITELJSTVO MERKAŠ 1 : 6 HUDEK TRGOTRANS
09-02-2019 21:50
ASO PONOS 3 : 1 DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA
09-02-2019 21:00
HUDEK TRGOTRANS 4 : 1 KMN MAJOLKA
LISTA STRIJELACA
15 Kristijan Leljak(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
8 Luka Modrić(CB SLOBODA)
7 Stjepan Oštrek(HUDEK TRGOTRANS)
7 Marko Žuliček(KIMN & PRIJATELJI)
6 Josip Cvilko(ASO PONOS)
6 Denis Bartolec(FENČ I PRIJATELJI)
6 Robert Malnar(TORNADO)
6 Saša Hojski(TORNADO)
6 Renato Vrbanić(TRAKOŠĆAN)
6 Matic Kmetec(KMN MAJOLKA)
5 Nikola Sajko(FENČ I PRIJATELJI)
5 Tomica Korpar(HUDEK TRGOTRANS)
5 Silvio Kostanjevec(TRAKOŠĆAN)
4 Ivan Režić(TORNADO)
4 Kristijan Kresonja(DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA)
4 Dejan Slunjski(TORNADO)
4 Mislav Čuček(JANKE I MARKE)
4 Alen Kovačec(HUDEK TRGOTRANS)
4 Darko Jagić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Marko Loparić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Nikola Grgec(NISKOGRADNJA VEVEREC)
3 Marko Tušek(JANKE I MARKE)
3 Luka Papec(KAVANA IVANA)
3 Kristijan Osredečki(RISEK STROJNA OBRADA METALA)
3 Miroslav Blagec(DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA)
SLJEDEĆE UTAKMICE