PostHeaderIcon Karlovacko KUP Lepoglava

PostHeaderIcon Raspored utakmica 2. tjedan

RASPOREDA ODIGRAVANJA UTAKMICA

2. TJEDAN TURNIRA

SUBOTA (20.01.) i NEDJELJA (21.01.)

 

SUBOTA, 20.01.2018.



16:00 KIMN & UDVR : SPH (v1.)
16:50 GREGUR INVEST : JAVOR (8.)
17:40 KIMN & UDVR : STAŽNJEVEC
(v1.)
18:30 TORNADO : PUSTI DUH
(3.)
19:20 TORNADO : TKL
(3.)
20:10
LEPOGLAVA VETERANI : BASILEUS (v2.)

21:00

TRGOVAČKI CENTRI LEXI : TRAKOŠĆAN (4.)
21:50 DRVODELAC : NIGHT CAFFE BAR BELLA (1.)


NEDJELJA, 21.01.2018.
12:00 CAFFE BAR K FILIPU
: XXL SVETI KRIŽ ZAČRETJE (9.)
12:50 UŠR VIŠNJICA BEDNJICA : IPA VARAŽDIN (v3.)
13:40 CAFFE BAR K FILIPU : ČETVRTKOM U 18 (9.)
14:30 DŠR LANČIĆ KNAPIĆ : IPA VARAŽDIN (v3.)
15:20 ROCK CLUB BAZA 2 : eFeS (5.)
16:10 CB SLOBODA : KMN MAJOLKA (10.)
17:00 ROCK CLUB BAZA 2 : BEDNJA (5.)
17:50 CB SLOBODA : NISKOGRADNJA VEVEREC (10.)
18:40 KIMN I PRIJATELJI : SPORTSKO DRUŠTVO ĐURMANEC (7.)
19:30 NK IVANČICA VETERANI : HEW VETERANI (v5.)

 


Kontakt:

Damir Kužir
mobitel: 098 / 806 - 370
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 


Uz sportski pozdrav,

 

Damir Kužir
Izvršni organizator turnira

 
Više članaka...
LISTA STRIJELACA-vet
7 Zdravko Frketin(LEPOGLAVA VETERANI)
3 Josip Zagorščak(IPA)
3 Miljenko Kunštek(KIMN & UDVDR)
2 Davorin Denac(SPH)
2 Krunoslav Canjuga(IPA)
2 Zvonko Pintarić(SPH)
2 Marko Kokot(IPA)
FIFA Fair Play
ANKETA
Ove godine planiram...
 
Posjete Sadržajima : 96236
Trenutno aktivnih Gostiju: 4 
POSLJEDNJI REZULTATI
21-01-2018 18:40
KIMN & PRIJATELJI 6 : 1 SPORTSKO DRUŠTVO ĐURMANEC
21-01-2018 17:50
CB SLOBODA 5 : 0 NISKOGRADNJA VEVEREC
21-01-2018 17:00
ROCK CLUB BAZA 2 3 : 3 BEDNJA
21-01-2018 16:10
CB SLOBODA 2 : 5 KMN MAJOLKA
21-01-2018 15:20
ROCK CLUB BAZA 2 2 : 2 eFeS
21-01-2018 13:40
CB K FILIPU 5 : 0 ČETVRTKOM U 18
21-01-2018 12:00
CB K FILIPU 5 : 0 XXL
20-01-2018 21:50
DRVODJELAC 4 : 9 NIGHT CB BELLA
20-01-2018 21:00
TC LEXI 2 : 6 TRAKOŠĆAN
20-01-2018 19:20
TORNADO 13 : 2 TKL
LISTA STRIJELACA
6 Ivan Režić(TORNADO)
5 Dominik Božak(KIMN & PRIJATELJI)
5 Saša Hojski(TORNADO)
4 Darko Jagić(KIMN & PRIJATELJI)
3 Alen Kostanjevec(KIMN & PRIJATELJI)
3 Dario Ribić(GREGUR-INVEST D.O.O.)
3 Marko Ister(TORNADO)
2 Hrvoje Šilinić(MAGOI DRAŠKOVIĆ)
2 Alen Kokotec(TORNADO)
2 Branislav Slunjaski(ROCK CLUB BAZA 2)
2 Florian Ovčar(MAGOI DRAŠKOVIĆ)
2 Tomislav Biljak(TKL)
2 Alen Kolačko(GREGUR-INVEST D.O.O.)
2 Nikola Vešligaj(TRAKOŠĆAN)
2 Silvio Kostanjevec(TRAKOŠĆAN)
2 Sebastijan Kranjc(KMN MAJOLKA)
2 Dubravko Vujica(CENTAR ŠKUDAR D.O.O.)
2 Ivo Josipović(GREGUR-INVEST D.O.O.)
2 Mateo Mužar(TRAKOŠĆAN)
2 Kristijan Leljak(NIGHT CB BELLA)
2 Franjo Spevec(CB LOVAC)
2 Branko Digula(NIGHT CB BELLA)
2 Renato Jarnjak(ROCK CLUB BAZA 2)
2 Krunoslav Pečevski(DRVODJELAC)
2 Samir Krasniqi(TORNADO)
SLJEDEĆE UTAKMICE