PostHeaderIcon Karlovacko KUP Lepoglava

PostHeaderIcon Raspored utakmica 4. tjedan

RASPOREDA ODIGRAVANJA UTAKMICA

4. TJEDAN TURNIRA

PETAK (02.02.), SUBOTA (03.02.) i NEDJELJA (04.02.)

 

TABLICE

 

SENIORI

- TABLICA USPJEŠNOSTI

- RAZIGRAVANJE

- SISTEM NATJECANJA 1/8 FINALA

- SHEMA 1/8 FINALA

 

VETERANI

- TABLICA USPJEŠNOSTI

- RAZIGRAVANJE

- SISTEM NATJECANJA 1/4 FINALA

- SHEMA 1/4 FINALA

 

PETAK, 02.02.2018.



18:30 NCB BELLA (15.) : CB BAZA 2 (18.)
2:0
19:20 CB SLOBODA (14.) : VRBNO (19.) 1:2
20:10 PUSTI DUH (16.) : SP. DR. ĐURMANEC (17.) 2:5
21:00 SPH (8.) : UŠR PURGA (9.) 2:6
21:50 BASILEUS (7.) : ŠUG GORNJA ŠEMNICA (10.) 3:9
22:40
MAGOI DRAŠKOVIĆ (13.) : BEDNJA (20.) 8:4


SUBOTA, 03.02.2018. 1/8 finala SENIORI
16:50 CB LOVAC (2.)
: NCB BELLA (15.) 2:4
17:40 K FILIPU (7.) : eFeS  (8.-9.) 5:3
18:30 KMN MAJOLKA (8.) : USR VIŠNJICA (8.-9.) 4:2
19:20 KIMN I PRIJATELJI (5.) : TRAKOŠĆAN (12.)

0:0 (2:0)

20:10 GREGUR INVEST D.O.O. (6.)
: FENČ I PRIJATELJI (11.) 1:1 (2:3)
21:00 GRADITELJST. MERKAŠ (1.) : S.D.ĐURMANEC (16.) 4:0
21:50 TORNADO (3.) : VRBNO (14.) 4:1
22:40 CENTAR ŠKUDAR (4.) : MAGOI DRAŠKOVIĆ(13.) 4:3
23:30 UŠR VIŠNJICA BEDNJICA (3.) : IPA VARAŽDIN (6.) 1:4
NEDJELJA, 04.02.2018. 1/4 finala
13:30 CB BULL (4.) : NK IVANČICA VETERANI (5.) 6:2
14:20 NCB BELLA (2.) : K FILIPU (7.) 2:4
15:10 GRADITELJSTVO MERKAŠ (1.) : KMN MAJOLKA (8.) 6:2
16:00 TORNADO (3.) : FENČ I PRIJATELJI (6.) 5:0
16:50 CENTAR ŠKUDAR (4.)
: KIMN & PRIJATELJI (5.) 2:3
17:40 KIMN & UDVDR (1.) : UŠR PURGA VETERANI (8.) 6:2
18:30 LEPOGLAVA VETERANI (2.) : ŠUG GORNJA ŠEMNICA (7.) 0:3

 


Kontakt:

Damir Kužir
mobitel: 098 / 806 - 370
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 


Uz sportski pozdrav,

 

Damir Kužir
Izvršni organizator turnira

 
Više članaka...
LISTA STRIJELACA-vet
10 Mladen Šerek(ŠUG GORNJA ŠEMNICA)
7 Zdravko Frketin(LEPOGLAVA VETERANI)
6 Tomislav Žlebački(CB BULL)
6 Ivan Ivanović(KIMN & UDVDR)
4 Cveto Kosernik(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
4 Zdravko Benčina(UŠR PURGA)
4 Goran Družinec(CB BULL)
FIFA Fair Play
ANKETA
Ove godine planiram...
 
Posjete Sadržajima : 98150
Trenutno aktivnih Gostiju: 5 
POSLJEDNJI REZULTATI
11-02-2018 18:45
GRADITELJSTVO MERKAŠ 4 : 3 TORNADO
11-02-2018 16:30
CB K FILIPU 2 : 5 KIMN & PRIJATELJI
10-02-2018 21:00
CB K FILIPU 4 : 6 TORNADO
10-02-2018 20:00
GRADITELJSTVO MERKAŠ 2 : 1 KIMN & PRIJATELJI
04-02-2018 16:50
CENTAR ŠKUDAR D.O.O. 2 : 3 KIMN & PRIJATELJI
04-02-2018 16:00
TORNADO 5 : 0 FENČ I PRIJATELJI
04-02-2018 15:10
GRADITELJSTVO MERKAŠ 6 : 2 KMN MAJOLKA
04-02-2018 14:20
NIGHT CB BELLA 2 : 4 CB K FILIPU
03-02-2018 22:40
CENTAR ŠKUDAR D.O.O. 4 : 3 MAGOI DRAŠKOVIĆ
03-02-2018 21:50
TORNADO 4 : 1 VRBNO
LISTA STRIJELACA
10 Saša Hojski(TORNADO)
9 Ivan Režić(TORNADO)
5 Dominik Božak(KIMN & PRIJATELJI)
5 Darko Jagić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Hrvoje Šilinić(MAGOI DRAŠKOVIĆ)
4 Denis Švaljek(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
4 Alen Kostanjevec(KIMN & PRIJATELJI)
4 Tomislav Jagić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Žan Plajnšek(KMN MAJOLKA)
4 Josip Cvilko(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
4 Sebastijan Kranjc(KMN MAJOLKA)
4 Dario Bobek(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
4 Nikola Korenić(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
4 Marko Strabić(CB K FILIPU)
4 Marko Ister(TORNADO)
4 Marko Starčević(NIGHT CB BELLA)
3 Marin Šinjori(FENČ I PRIJATELJI)
3 Florian Ovčar(MAGOI DRAŠKOVIĆ)
3 Marko Loparić(KIMN & PRIJATELJI)
3 Antonio Klasić(MAGOI DRAŠKOVIĆ)
3 Josip Habjanec(VRBNO)
3 Hrvoje Kolarek(UŠR VIŠNJICA)
3 Jan Bračić(KMN MAJOLKA)
3 Dario Ribić(GREGUR-INVEST D.O.O.)
3 Dubravko Vujica(CENTAR ŠKUDAR D.O.O.)
SLJEDEĆE UTAKMICE