PostHeaderIcon Karlovacko KUP Lepoglava

PostHeaderIcon Raspored utakmica 4. tjedan

RASPOREDA ODIGRAVANJA UTAKMICA

4. TJEDAN TURNIRA

SUBOTA (28.01.) i NEDJELJA (29.01.)

 

SUBOTA, 28.01.2017.



16:00 DC 10 :
UŠR VIŠNJICA (6.)
17:00 VETERANI GOLUBOVEC :
BEDNJA VETERANI (v4.)
18:00 ŠUG ŠEMNICA
:
KIMN & PAVLINI (v4.)
18:50 KIMN & PRIJATELJI :
GREGUR INVEST (2.)
19:40 FENČ I PRIJATELJI :
MEA CULPA (4.)
20:30
UDVDR BEDNJA :
NK IVANČICA VETERANI (v2.)

21:20

FENČ I PRIJATELJI :
GRADITELJSTVO MERKAŠ (4.)


NEDJELJA, 29.01.2017.
12:50 RC BAZA 2 & CB MI 2 : STIL TRANSPORTI (5.)
13:40 CRVENA RUŽA : OŠTREK GRADNJA (1.)
14:30 HUDEK TRGOTRANS : APARTMANI VARJAČIĆ (v1.)
15:20 JADRANSKO OSIGURANJE : CB BUCEK BAR (8.)
16:10 COJONES
: RUDARI (SALUTI BAU)
(v3.)
17:00 PURGA & PODLEHNIK : TRANSPORTI ŽIVINA (5.)
17:50 BEDNJA : CB PASSANGER (8.)
18:40 LEPOGLAVA VETERANI : STELLA ARTOIS (v3.)

 


Kontakt:

Damir Kužir
mobitel: 098 / 806 - 370
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 


Uz sportski pozdrav,

 

Damir Kužir
Izvršni organizator turnira

 
Više članaka...
LISTA STRIJELACA-vet
23 Mladen Šerek(UDVDR BEDNJA)
12 Anđelko Draganić(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
11 Zdravko Frketin(LEPOGLAVA VETERANI)
7 Marko Marjanović(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
7 Ivan Bistrović(NK IVANČICA VETERANI)
6 Zoran Aš(ŠUG GORNJA ŠEMNICA)
6 Nino Kos(APARTMANI VARJAČIĆ)
FIFA Fair Play
ANKETA
Ove godine planiram...
 
Posjete Sadržajima : 95152
Trenutno aktivnih Gostiju: 83 
POSLJEDNJI REZULTATI
26-02-2017 18:45
FENČ I PRIJATELJI 1 : 5 GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB
26-02-2017 16:30
TORNADO 6 : 4 ŠTEFAN-KUMROVEC
25-02-2017 21:00
ŠTEFAN-KUMROVEC 0 : 1 GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB
25-02-2017 20:00
TORNADO 6 : 7 FENČ I PRIJATELJI
19-02-2017 22:00
TORNADO 5 : 2 DC-10
19-02-2017 18:00
ŠTEFAN-KUMROVEC 4 : 1 CENTAR ŠKUDAR D.O.O.
19-02-2017 17:00
GREGUR-INVEST D.O.O. 1 : 4 GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB
19-02-2017 16:00
FENČ I PRIJATELJI 5 : 1 CB NIAGARA & SLAVEK I PRIJATELJI
18-02-2017 23:00
TORNADO 2 : 1 UŠR VIŠNJICA
18-02-2017 22:00
DC-10 5 : 2 CB BUCEK BAR
LISTA STRIJELACA
13 Filip Hanžić(ŠTEFAN-KUMROVEC)
12 Saša Hojski(TORNADO)
10 Kristijan Kresonja(DC-10)
8 Neven Malarić(GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB)
7 Krunoslav Cerovečki(CB K FILIPU)
6 Neven Varga(GREGUR-INVEST D.O.O.)
6 Nikola Golenja(FENČ I PRIJATELJI)
6 Ivo Josipović(GREGUR-INVEST D.O.O.)
5 Ivan Sokser(TORNADO)
5 Filip Vukić(CB BUCEK BAR)
5 Kristijan Švenda(CB BUCEK BAR)
5 Denis Švaljek(ŠTEFAN-KUMROVEC)
4 Darko Kunštek(GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB)
4 Ivica Petek(CRVENA RUŽA)
4 Robert Kuharić(DC-10)
4 Siniša Antolić(ŠTEFAN-KUMROVEC)
4 Borna Vladić(MEA CULPA)
4 Robert Malnar(FENČ I PRIJATELJI)
4 Andrija Frančina(CB BUCEK BAR)
3 Mario Šumiga(CB TWINS ZLATAR BISTRICA)
3 Viktor Eršegović(RC BAZA2 - CB MI2)
3 Zoran Potočki(CB BUCEK BAR)
3 Dragutin Dlesk(GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB)
3 Tomislav Liber(TORNADO)
3 Dario Brčić(JADRANSKO OSIGURANJE)
SLJEDEĆE UTAKMICE