PostHeaderIcon Karlovacko KUP Lepoglava

Utakmica
25.02.2017. (SUBOTA) 1/2 fin
TORNADO 6 : 7
FENČ I PRIJATELJI
25-02-2017 20:00
 Saša Hojski 3" 10"  Damjan Habrun
 Tomislav Liber 18" 16"  Renato Punčec
 Saša Hojski 30" 18"  Luka Modrić
 Ivan Sokser 42" 20"  Robert Malnar
  23"  Robert Malnar
  36"  Damjan Habrun
  41"  Nikola Golenja
  7"  Dražen Peharda
Info

Utakmica je u regularnom dijelu završila rezultatom 3:3, a nakon izvođenja po tri sedmerca 6:7

LISTA STRIJELACA-vet
23 Mladen Šerek(UDVDR BEDNJA)
12 Anđelko Draganić(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
11 Zdravko Frketin(LEPOGLAVA VETERANI)
7 Marko Marjanović(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
7 Ivan Bistrović(NK IVANČICA VETERANI)
6 Zoran Aš(ŠUG GORNJA ŠEMNICA)
6 Nino Kos(APARTMANI VARJAČIĆ)
FIFA Fair Play
ANKETA
Ove godine planiram...
 
Posjete Sadržajima : 95149
Trenutno aktivnih Gostiju: 69 
POSLJEDNJI REZULTATI
26-02-2017 18:45
FENČ I PRIJATELJI 1 : 5 GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB
26-02-2017 16:30
TORNADO 6 : 4 ŠTEFAN-KUMROVEC
25-02-2017 21:00
ŠTEFAN-KUMROVEC 0 : 1 GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB
25-02-2017 20:00
TORNADO 6 : 7 FENČ I PRIJATELJI
19-02-2017 22:00
TORNADO 5 : 2 DC-10
19-02-2017 18:00
ŠTEFAN-KUMROVEC 4 : 1 CENTAR ŠKUDAR D.O.O.
19-02-2017 17:00
GREGUR-INVEST D.O.O. 1 : 4 GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB
19-02-2017 16:00
FENČ I PRIJATELJI 5 : 1 CB NIAGARA & SLAVEK I PRIJATELJI
18-02-2017 23:00
TORNADO 2 : 1 UŠR VIŠNJICA
18-02-2017 22:00
DC-10 5 : 2 CB BUCEK BAR
LISTA STRIJELACA
13 Filip Hanžić(ŠTEFAN-KUMROVEC)
12 Saša Hojski(TORNADO)
10 Kristijan Kresonja(DC-10)
8 Neven Malarić(GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB)
7 Krunoslav Cerovečki(CB K FILIPU)
6 Neven Varga(GREGUR-INVEST D.O.O.)
6 Nikola Golenja(FENČ I PRIJATELJI)
6 Ivo Josipović(GREGUR-INVEST D.O.O.)
5 Ivan Sokser(TORNADO)
5 Filip Vukić(CB BUCEK BAR)
5 Kristijan Švenda(CB BUCEK BAR)
5 Denis Švaljek(ŠTEFAN-KUMROVEC)
4 Darko Kunštek(GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB)
4 Ivica Petek(CRVENA RUŽA)
4 Robert Kuharić(DC-10)
4 Siniša Antolić(ŠTEFAN-KUMROVEC)
4 Borna Vladić(MEA CULPA)
4 Robert Malnar(FENČ I PRIJATELJI)
4 Andrija Frančina(CB BUCEK BAR)
3 Mario Šumiga(CB TWINS ZLATAR BISTRICA)
3 Viktor Eršegović(RC BAZA2 - CB MI2)
3 Zoran Potočki(CB BUCEK BAR)
3 Dragutin Dlesk(GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB)
3 Tomislav Liber(TORNADO)
3 Dario Brčić(JADRANSKO OSIGURANJE)
SLJEDEĆE UTAKMICE