PostHeaderIcon CB K FILIPU 4:6 TORNADO

Utakmica
10.02.2018. (SUBOTA) 1/2 finala
CB K FILIPU 4 : 6
TORNADO
10-02-2018 21:00
 Stjepan Šalković 5" 22"  Bruno Đurasek
 Krunoslav Cerovečki 10" 23"  Samir Krasniqi
 Ivan Risek 18" 4"  Nikica Škerbić
 Marko Strabić 20" 49"  Saša Hojski
 Dejan Poljak 25"  
 Marko Strabić 49"  
Info

UTAKMICA JE U REGULARNOM DJELU ZAVRŠILA REZULTATOM 3:3, NAKON IZVOĐENJA SEDMERACA 6:4 ZA TORNADO

LISTA STRIJELACA-vet
10 Mladen Šerek(ŠUG GORNJA ŠEMNICA)
7 Zdravko Frketin(LEPOGLAVA VETERANI)
6 Tomislav Žlebački(CB BULL)
6 Ivan Ivanović(KIMN & UDVDR)
4 Cveto Kosernik(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
4 Zdravko Benčina(UŠR PURGA)
4 Goran Družinec(CB BULL)
FIFA Fair Play
ANKETA
Ove godine planiram...
 
Posjete Sadržajima : 98398
Trenutno aktivnih Gostiju: 8 
POSLJEDNJI REZULTATI
11-02-2018 18:45
GRADITELJSTVO MERKAŠ 4 : 3 TORNADO
11-02-2018 16:30
CB K FILIPU 2 : 5 KIMN & PRIJATELJI
10-02-2018 21:00
CB K FILIPU 4 : 6 TORNADO
10-02-2018 20:00
GRADITELJSTVO MERKAŠ 2 : 1 KIMN & PRIJATELJI
04-02-2018 16:50
CENTAR ŠKUDAR D.O.O. 2 : 3 KIMN & PRIJATELJI
04-02-2018 16:00
TORNADO 5 : 0 FENČ I PRIJATELJI
04-02-2018 15:10
GRADITELJSTVO MERKAŠ 6 : 2 KMN MAJOLKA
04-02-2018 14:20
NIGHT CB BELLA 2 : 4 CB K FILIPU
03-02-2018 22:40
CENTAR ŠKUDAR D.O.O. 4 : 3 MAGOI DRAŠKOVIĆ
03-02-2018 21:50
TORNADO 4 : 1 VRBNO
LISTA STRIJELACA
10 Saša Hojski(TORNADO)
9 Ivan Režić(TORNADO)
5 Dominik Božak(KIMN & PRIJATELJI)
5 Darko Jagić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Hrvoje Šilinić(MAGOI DRAŠKOVIĆ)
4 Denis Švaljek(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
4 Alen Kostanjevec(KIMN & PRIJATELJI)
4 Tomislav Jagić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Žan Plajnšek(KMN MAJOLKA)
4 Josip Cvilko(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
4 Sebastijan Kranjc(KMN MAJOLKA)
4 Dario Bobek(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
4 Nikola Korenić(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
4 Marko Strabić(CB K FILIPU)
4 Marko Ister(TORNADO)
4 Marko Starčević(NIGHT CB BELLA)
3 Marin Šinjori(FENČ I PRIJATELJI)
3 Florian Ovčar(MAGOI DRAŠKOVIĆ)
3 Marko Loparić(KIMN & PRIJATELJI)
3 Antonio Klasić(MAGOI DRAŠKOVIĆ)
3 Josip Habjanec(VRBNO)
3 Hrvoje Kolarek(UŠR VIŠNJICA)
3 Jan Bračić(KMN MAJOLKA)
3 Dario Ribić(GREGUR-INVEST D.O.O.)
3 Dubravko Vujica(CENTAR ŠKUDAR D.O.O.)
SLJEDEĆE UTAKMICE