PostHeaderIcon KIMN & PRIJATELJI 3:4 ASO PONOS

Utakmica
10.02.2019. (NEDJELJA)
KIMN & PRIJATELJI 3 : 4
ASO PONOS
10-02-2019 22:10
 Dominik Božak 11" 23"  Božidar Karamatić
 Marko Žuliček 14" 25"  Danijel Vincelj
 Robert Huten 15" 29"  Danijel Vincelj
 Darko Jagić 17" 33"  Marko Šlogar
 Jurica Lazni 18" 40"  Josip Cvilko
 Marko Žuliček 38"  
Info
LISTA STRIJELACA-vet
12 Dragutin Dlesk(ŠUG GORNJA ŠEMNICA)
7 Zdravko Frketin(LEPOGLAVA veterani)
7 Danijel Denžić(MARINO GRADNJA)
6 Željko Bedeković(DSR CRNA MAČKA)
6 Mario Antolković(DSR CRNA MAČKA)
5 Darko Gladović(LEPOGLAVA veterani)
5 Cveto Kosernik(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
FIFA Fair Play
ANKETA
Ove godine planiram...
 
Posjete Sadržajima : 103866
Trenutno aktivnih Gostiju: 24 
POSLJEDNJI REZULTATI
17-02-2019 19:00
HUDEK TRGOTRANS 0 : 1 ASO PONOS
17-02-2019 16:00
TORNADO 8 : 6 JANKE I MARKE
16-02-2019 21:00
TORNADO 4 : 6 ASO PONOS
16-02-2019 18:00
HUDEK TRGOTRANS 6 : 2 JANKE I MARKE
10-02-2019 22:10
KIMN & PRIJATELJI 3 : 4 ASO PONOS
10-02-2019 18:50
TORNADO 4 : 1 FENČ I PRIJATELJI
10-02-2019 18:00
NISKOGRADNJA VEVEREC 2 : 5 JANKE I MARKE
10-02-2019 14:00
GRADITELJSTVO MERKAŠ 1 : 6 HUDEK TRGOTRANS
09-02-2019 21:50
ASO PONOS 3 : 1 DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA
09-02-2019 21:00
HUDEK TRGOTRANS 4 : 1 KMN MAJOLKA
LISTA STRIJELACA
15 Kristijan Leljak(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
8 Luka Modrić(CB SLOBODA)
7 Stjepan Oštrek(HUDEK TRGOTRANS)
7 Marko Žuliček(KIMN & PRIJATELJI)
6 Josip Cvilko(ASO PONOS)
6 Denis Bartolec(FENČ I PRIJATELJI)
6 Robert Malnar(TORNADO)
6 Saša Hojski(TORNADO)
6 Renato Vrbanić(TRAKOŠĆAN)
6 Matic Kmetec(KMN MAJOLKA)
5 Nikola Sajko(FENČ I PRIJATELJI)
5 Tomica Korpar(HUDEK TRGOTRANS)
5 Silvio Kostanjevec(TRAKOŠĆAN)
4 Ivan Režić(TORNADO)
4 Kristijan Kresonja(DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA)
4 Dejan Slunjski(TORNADO)
4 Mislav Čuček(JANKE I MARKE)
4 Alen Kovačec(HUDEK TRGOTRANS)
4 Darko Jagić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Marko Loparić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Nikola Grgec(NISKOGRADNJA VEVEREC)
3 Marko Tušek(JANKE I MARKE)
3 Luka Papec(KAVANA IVANA)
3 Kristijan Osredečki(RISEK STROJNA OBRADA METALA)
3 Miroslav Blagec(DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA)
SLJEDEĆE UTAKMICE