Karlovačko KUP Lepglava 2017-VETERANI 2017
I. Skupina - VETERANI
Pozicija Ekipe Odigrano Pobjede Neriješeno Porazi Razlika Gol razlika Bodovi
1 HUDEK TRGOTRANS 3 3 0 0 18 - 3 15 9
2 CONEXIN 3 1 1 1 10 - 14 -4 4
3 APARTMANI VARJAČIĆ 3 1 0 2 11 - 9 2 3
4 SLOBODA-GENERALI-AP BERMANEC 3 0 1 2 6 - 19 -13 1

II. Skupina - VETERANI
Pozicija Ekipe Odigrano Pobjede Neriješeno Porazi Razlika Gol razlika Bodovi
1 UDVDR BEDNJA 3 3 0 0 30 - 7 23 9
2 UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA 3 2 0 1 13 - 8 5 6
3 NK IVANČICA VETERANI 3 1 0 2 12 - 15 -3 3
4 TKL 3 0 0 3 8 - 33 -25 0

III. Skupina - VETERANI
Pozicija Ekipe Odigrano Pobjede Neriješeno Porazi Razlika Gol razlika Bodovi
1 LEPOGLAVA VETERANI 3 3 0 0 25 - 3 22 9
2 RUDARI (SALUTI BAU) 3 2 0 1 8 - 14 -6 6
3 COJONES 3 1 0 2 8 - 10 -2 3
4 STELLA ARTOIS 3 0 0 3 8 - 22 -14 0

IV. Skupina - VETERANI
Pozicija Ekipe Odigrano Pobjede Neriješeno Porazi Razlika Gol razlika Bodovi
1 BEDNJA VETERANI 3 1 2 0 5 - 4 1 5
2 ŠUG GORNJA ŠEMNICA 3 1 1 1 10 - 6 4 4
3 VETERANI GOLUBOVEC 3 0 3 0 3 - 3 0 3
4 KIMN-PAVLINI 3 0 2 1 4 - 9 -5 2

11.02.2017. (SUBOTA)-vet
RUDARI (SALUTI BAU) 1 : 4 COJONES
CONEXIN 2 : 4 APARTMANI VARJAČIĆ
12.02.2017. (NEDJELJA)-vet
ŠUG GORNJA ŠEMNICA 5 : 0 VETERANI GOLUBOVEC
UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA 4 : 3 NK IVANČICA VETERANI
19.02.2017. (NEDJELJA) 1/4 fin-vet
BEDNJA VETERANI 1 : 5 UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA
LEPOGLAVA VETERANI 3 : 0 ŠUG GORNJA ŠEMNICA
UDVDR BEDNJA 3 : 2 APARTMANI VARJAČIĆ
HUDEK TRGOTRANS 1 : 4 COJONES
25.02.2017. (SUBOTA) 1/2 fin-vet
UDVDR BEDNJA 5 : 0 UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA
LEPOGLAVA VETERANI 6 : 2 COJONES
26.02.2017. (NEDJELJA) FINALE-vet
UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA 6 : 4 COJONES
UDVDR BEDNJA 4 : 3 LEPOGLAVA VETERANI
Developed by BearDev
POSLJEDNJI REZULTATI
26-02-2017 18:45
FENČ I PRIJATELJI 1 : 5 GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB
26-02-2017 16:30
TORNADO 6 : 4 ŠTEFAN-KUMROVEC
25-02-2017 21:00
ŠTEFAN-KUMROVEC 0 : 1 GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB
25-02-2017 20:00
TORNADO 6 : 7 FENČ I PRIJATELJI
19-02-2017 22:00
TORNADO 5 : 2 DC-10
19-02-2017 18:00
ŠTEFAN-KUMROVEC 4 : 1 CENTAR ŠKUDAR D.O.O.
19-02-2017 17:00
GREGUR-INVEST D.O.O. 1 : 4 GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB
19-02-2017 16:00
FENČ I PRIJATELJI 5 : 1 CB NIAGARA & SLAVEK I PRIJATELJI
18-02-2017 23:00
TORNADO 2 : 1 UŠR VIŠNJICA
18-02-2017 22:00
DC-10 5 : 2 CB BUCEK BAR
LISTA STRIJELACA
13 Filip Hanžić(ŠTEFAN-KUMROVEC)
12 Saša Hojski(TORNADO)
10 Kristijan Kresonja(DC-10)
8 Neven Malarić(GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB)
7 Krunoslav Cerovečki(CB K FILIPU)
6 Neven Varga(GREGUR-INVEST D.O.O.)
6 Nikola Golenja(FENČ I PRIJATELJI)
6 Ivo Josipović(GREGUR-INVEST D.O.O.)
5 Ivan Sokser(TORNADO)
5 Filip Vukić(CB BUCEK BAR)
5 Kristijan Švenda(CB BUCEK BAR)
5 Denis Švaljek(ŠTEFAN-KUMROVEC)
4 Darko Kunštek(GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB)
4 Ivica Petek(CRVENA RUŽA)
4 Robert Kuharić(DC-10)
4 Siniša Antolić(ŠTEFAN-KUMROVEC)
4 Borna Vladić(MEA CULPA)
4 Robert Malnar(FENČ I PRIJATELJI)
4 Andrija Frančina(CB BUCEK BAR)
3 Mario Šumiga(CB TWINS ZLATAR BISTRICA)
3 Viktor Eršegović(RC BAZA2 - CB MI2)
3 Zoran Potočki(CB BUCEK BAR)
3 Dragutin Dlesk(GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB)
3 Tomislav Liber(TORNADO)
3 Dario Brčić(JADRANSKO OSIGURANJE)
SLJEDEĆE UTAKMICE