PostHeaderIcon Raspored utakmica 2. tjedan

RASPOREDA ODIGRAVANJA UTAKMICA

2. TJEDAN TURNIRA

SUBOTA (14.01.) i NEDJELJA (15.01.)

 

SUBOTA, 14.01.2017.
16:00 UDVDR BEDNJA
UŠR VIŠNJICA BEDNJICA (v2.)
17:00 GRADITELJSTVO MERKAŠ : RALE (4.)
18:00 KIMN & PAVLINI : BEDNJA VETERANI (v4.)
19:00 GREGUR INVEST : DRVODJELAC PILANA BEDNJA (2.)
20:00 BEDNJA : CB BUCEK BAR (8.)







 

 



NEDJELJA, 15.01.2017.
11:10 DC 10
: UŠR CVETLIN (6.)
12:00 CB K FILIPU
: SPH IVANEC (3.)
12:50 DRVODJELAC
: PUSTI DUH (3.)
13:40 JADRANSKO OSIGURANJE : CB PASSANGER (8.)
14:30 HUDEK TRGOTRANS
: CONEXIN (v1.)
15:20 TC LEXI
: UŠR VIŠNJICA (6.)
16:10 PURGA & PODLEHNIK : STIL TRANSPORTI (5.)
17:00 CB TWINS : TOMO D.O.O. (7.)
17:50 ROCK CAFFE BAZA 2 : TRANSPORTI ŽIVINA (5.)
18:40 NK IVANČICA VETERANI : TKL LEPOGLAVA (v2.)

 


Kontakt:

Damir Kužir
mobitel: 098 / 806 - 370
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 


Uz sportski pozdrav,

 

Damir Kužir
Izvršni organizator turnira

 
LISTA STRIJELACA-vet
23 Mladen Šerek(UDVDR BEDNJA)
12 Anđelko Draganić(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
11 Zdravko Frketin(LEPOGLAVA VETERANI)
7 Marko Marjanović(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
7 Ivan Bistrović(NK IVANČICA VETERANI)
6 Zoran Aš(ŠUG GORNJA ŠEMNICA)
6 Nino Kos(APARTMANI VARJAČIĆ)
FIFA Fair Play
ANKETA
Ove godine planiram...
 
Posjete Sadržajima : 95155
Trenutno aktivnih Gostiju: 90 
POSLJEDNJI REZULTATI
26-02-2017 18:45
FENČ I PRIJATELJI 1 : 5 GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB
26-02-2017 16:30
TORNADO 6 : 4 ŠTEFAN-KUMROVEC
25-02-2017 21:00
ŠTEFAN-KUMROVEC 0 : 1 GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB
25-02-2017 20:00
TORNADO 6 : 7 FENČ I PRIJATELJI
19-02-2017 22:00
TORNADO 5 : 2 DC-10
19-02-2017 18:00
ŠTEFAN-KUMROVEC 4 : 1 CENTAR ŠKUDAR D.O.O.
19-02-2017 17:00
GREGUR-INVEST D.O.O. 1 : 4 GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB
19-02-2017 16:00
FENČ I PRIJATELJI 5 : 1 CB NIAGARA & SLAVEK I PRIJATELJI
18-02-2017 23:00
TORNADO 2 : 1 UŠR VIŠNJICA
18-02-2017 22:00
DC-10 5 : 2 CB BUCEK BAR
LISTA STRIJELACA
13 Filip Hanžić(ŠTEFAN-KUMROVEC)
12 Saša Hojski(TORNADO)
10 Kristijan Kresonja(DC-10)
8 Neven Malarić(GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB)
7 Krunoslav Cerovečki(CB K FILIPU)
6 Neven Varga(GREGUR-INVEST D.O.O.)
6 Nikola Golenja(FENČ I PRIJATELJI)
6 Ivo Josipović(GREGUR-INVEST D.O.O.)
5 Ivan Sokser(TORNADO)
5 Filip Vukić(CB BUCEK BAR)
5 Kristijan Švenda(CB BUCEK BAR)
5 Denis Švaljek(ŠTEFAN-KUMROVEC)
4 Darko Kunštek(GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB)
4 Ivica Petek(CRVENA RUŽA)
4 Robert Kuharić(DC-10)
4 Siniša Antolić(ŠTEFAN-KUMROVEC)
4 Borna Vladić(MEA CULPA)
4 Robert Malnar(FENČ I PRIJATELJI)
4 Andrija Frančina(CB BUCEK BAR)
3 Mario Šumiga(CB TWINS ZLATAR BISTRICA)
3 Viktor Eršegović(RC BAZA2 - CB MI2)
3 Zoran Potočki(CB BUCEK BAR)
3 Dragutin Dlesk(GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB)
3 Tomislav Liber(TORNADO)
3 Dario Brčić(JADRANSKO OSIGURANJE)
SLJEDEĆE UTAKMICE