PostHeaderIcon Raspored utakmica 8. tjedan - OBAVJEST

RASPOREDA ODIGRAVANJA UTAKMICA

8. TJEDNA TURNIRA - SUBOTA (25.02.) 1/2 finala

i NEDJELJA (26.02.) finale

****OBJAVLJUJEMO U SRIJEDU (22.02.2017) do 22:00 ****

 

REZULTATI:

SUBOTA, 18.02.2017. (1/8 Finala - SENIORI)
16:00 BAZA 2 & MI 2 : CB NIAGARA & SLAVEK I PRIJATELJI

2:2 (3:4)

17:00 FENČ I PRIJATELJI :
CRVENA RUŽA 5:2
18:00 BEDNJA :
GRADITELJSTVO MERKAŠ 0:5
19:00 CB K FILIPU 
:
GREGUR INVEST 2:2(3:4)
20:00 KIMNL & PRIJATELJI :
ŠTEFAN KUMROVEC 0:2
21:00 CENTAR ŠKUDAR :
MEA CULPA 3:1
22:00
DC 10
:
CB BUCEK BAR 5:2
23:00
TORNADO : UŠR VIŠNJICA 2:1


NEDJELJA, 19.02.2017. (1/4 Finala - SENIORI i VETERANI)
15:00 BEDNJA VETERANI
: UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA 1:5
16:00 FENČ I PRIJATELJI : CB NIAGARA & SLAVEK I PRIJATELJI 5:1
17:00
GREGUR INVEST
: GRADITELJSTVO MERKAŠ
1:4
18:00
ŠTEFAN KUMROVEC
: CENTAR ŠKUDAR
4:1
19:00
NK LEPOGLAVA VETERANI
: ŠUG GORNJA ŠEMNICA
3:0
20:00
UDVDR BEDNJA
: APARTMANI VARIJAČIĆ
3:2
21:00
HUDEK TRGOTRANS
: COJONES
1:4
22:00
TORNADO
: DC 10
5:2




 


SENIORI  SHEMA 1/2 finala




VETERANI SHEMA 1/2 finala



 

 


Kontakt:

Damir Kužir
mobitel: 098 / 806 - 370
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 


Uz sportski pozdrav,

 

Damir Kužir
Izvršni organizator turnira

 
LISTA STRIJELACA-vet
23 Mladen Šerek(UDVDR BEDNJA)
12 Anđelko Draganić(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
11 Zdravko Frketin(LEPOGLAVA VETERANI)
7 Marko Marjanović(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
7 Ivan Bistrović(NK IVANČICA VETERANI)
6 Zoran Aš(ŠUG GORNJA ŠEMNICA)
6 Nino Kos(APARTMANI VARJAČIĆ)
FIFA Fair Play
ANKETA
Ove godine planiram...
 
Posjete Sadržajima : 94327
Trenutno aktivnih Gostiju: 71 
POSLJEDNJI REZULTATI
26-02-2017 18:45
FENČ I PRIJATELJI 1 : 5 GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB
26-02-2017 16:30
TORNADO 6 : 4 ŠTEFAN-KUMROVEC
25-02-2017 21:00
ŠTEFAN-KUMROVEC 0 : 1 GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB
25-02-2017 20:00
TORNADO 6 : 7 FENČ I PRIJATELJI
19-02-2017 22:00
TORNADO 5 : 2 DC-10
19-02-2017 18:00
ŠTEFAN-KUMROVEC 4 : 1 CENTAR ŠKUDAR D.O.O.
19-02-2017 17:00
GREGUR-INVEST D.O.O. 1 : 4 GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB
19-02-2017 16:00
FENČ I PRIJATELJI 5 : 1 CB NIAGARA & SLAVEK I PRIJATELJI
18-02-2017 23:00
TORNADO 2 : 1 UŠR VIŠNJICA
18-02-2017 22:00
DC-10 5 : 2 CB BUCEK BAR
LISTA STRIJELACA
13 Filip Hanžić(ŠTEFAN-KUMROVEC)
12 Saša Hojski(TORNADO)
10 Kristijan Kresonja(DC-10)
8 Neven Malarić(GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB)
7 Krunoslav Cerovečki(CB K FILIPU)
6 Neven Varga(GREGUR-INVEST D.O.O.)
6 Nikola Golenja(FENČ I PRIJATELJI)
6 Ivo Josipović(GREGUR-INVEST D.O.O.)
5 Ivan Sokser(TORNADO)
5 Filip Vukić(CB BUCEK BAR)
5 Kristijan Švenda(CB BUCEK BAR)
5 Denis Švaljek(ŠTEFAN-KUMROVEC)
4 Darko Kunštek(GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB)
4 Ivica Petek(CRVENA RUŽA)
4 Robert Kuharić(DC-10)
4 Siniša Antolić(ŠTEFAN-KUMROVEC)
4 Borna Vladić(MEA CULPA)
4 Robert Malnar(FENČ I PRIJATELJI)
4 Andrija Frančina(CB BUCEK BAR)
3 Mario Šumiga(CB TWINS ZLATAR BISTRICA)
3 Viktor Eršegović(RC BAZA2 - CB MI2)
3 Zoran Potočki(CB BUCEK BAR)
3 Dragutin Dlesk(GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB)
3 Tomislav Liber(TORNADO)
3 Dario Brčić(JADRANSKO OSIGURANJE)
SLJEDEĆE UTAKMICE