PostHeaderIcon Popis prijavljenih ekipa

SENIORI

R.B.

EKIPA
1. BEDNJA, Bednja
2. CB BUCEK BAR, Gornja Stubica
3. CB K FILIPU, Mihovljan
4. CB NIAGARA & SLAVEK I PRIJATELJI, Očura/Gorjani
5. CB PASSANGER, Ivanec
6. CB TWINS ZLATAR BISTRICA, Zlatar Bistrica
7. CENTAR ŠKUDAR D.O.O., Novi Golubovec
8. CRVENA RUŽA, Žutnica
9. DC-10, Petrova gora
10. DRVODJELAC PILANA BEDNJA, Bednja
11. DRVODJELAC, Ivanec
12. DŠR ŽAROVNICA, Lepoglava
13. FENČ I PRIJATELJI, Sračinec
14. GRADITELJSTVO MERKAŠ & MONTAŽNE KUĆE DLB, D.Šemnica
15. GREGUR-INVEST D.O.O., Ivanec
16. JADRANSKO OSIGURANJE, Mihovljan
17. KIMN & PRIJATELJI, Lepoglava
18. OŠTREK GRADNJA, Novi Marof
19. PURGA & PODLEHNIK Lepoglava/Podlehnik
20. PUSTI DUH, Lepoglava
21. RALE, Varaždin
22. RC BAZA2 - CB MI2, Selnik/ Ivanec
23. RM BEDNJA & PEKARA GOLUBOVEC, Novi Golubovec
24. SPH, Ivanec
25. STIL TRANSPORTI, Zlogonje
26. ŠTEFAN-KUMROVEC, Kumrovec
27. TC LEXI, Klenovnik
28. TOMO D.O.O., Vinica
29. TORNADO, Lepoglava
30. TRANSPORTI ŽIVINA, Velika
31. UŠR CVETLIN, Cvetlin
32. UŠR VIŠNJICA, Višnjica
VETERANI
R.B. EKIPA
1. APARTMANI VARJAČIĆ, Krapina
2. BEDNJA VETERANI , Bednja
3. COJONES, Lepoglava
4. CONEXIN, Ivanec
5. HUDEK TRGOTRANS, Biljevec
6. KIMN-PAVLINI, Lepoglava
7. LEPOGLAVA VETERANI, Lepoglava
8. NK IVANČICA VETERANI, Ivanec
9. SALUTI BAU, Krapina
10. SLOBODA-GENERALI-AP BERMANEC, Varaždin
11. STELLA ARTOIS, Varaždin
12. ŠUG GORNJA ŠEMNICA, Gornja Šemnica
13. TKL, Lepoglava
14 UDVDR BEDNJA, Bednja
15. UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA, Višnjica
16. VETERANI GOLUBOVEC, Novi Golubovec
 
LISTA STRIJELACA-vet
12 Dragutin Dlesk(ŠUG GORNJA ŠEMNICA)
7 Zdravko Frketin(LEPOGLAVA veterani)
7 Danijel Denžić(MARINO GRADNJA)
6 Željko Bedeković(DSR CRNA MAČKA)
6 Mario Antolković(DSR CRNA MAČKA)
5 Darko Gladović(LEPOGLAVA veterani)
5 Cveto Kosernik(UŠR VIŠNJICA & BEDNJICA)
FIFA Fair Play
ANKETA
Ove godine planiram...
 
Posjete Sadržajima : 103868
Trenutno aktivnih Gostiju: 26 
POSLJEDNJI REZULTATI
17-02-2019 19:00
HUDEK TRGOTRANS 0 : 1 ASO PONOS
17-02-2019 16:00
TORNADO 8 : 6 JANKE I MARKE
16-02-2019 21:00
TORNADO 4 : 6 ASO PONOS
16-02-2019 18:00
HUDEK TRGOTRANS 6 : 2 JANKE I MARKE
10-02-2019 22:10
KIMN & PRIJATELJI 3 : 4 ASO PONOS
10-02-2019 18:50
TORNADO 4 : 1 FENČ I PRIJATELJI
10-02-2019 18:00
NISKOGRADNJA VEVEREC 2 : 5 JANKE I MARKE
10-02-2019 14:00
GRADITELJSTVO MERKAŠ 1 : 6 HUDEK TRGOTRANS
09-02-2019 21:50
ASO PONOS 3 : 1 DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA
09-02-2019 21:00
HUDEK TRGOTRANS 4 : 1 KMN MAJOLKA
LISTA STRIJELACA
15 Kristijan Leljak(GRADITELJSTVO MERKAŠ)
8 Luka Modrić(CB SLOBODA)
7 Stjepan Oštrek(HUDEK TRGOTRANS)
7 Marko Žuliček(KIMN & PRIJATELJI)
6 Josip Cvilko(ASO PONOS)
6 Denis Bartolec(FENČ I PRIJATELJI)
6 Robert Malnar(TORNADO)
6 Saša Hojski(TORNADO)
6 Renato Vrbanić(TRAKOŠĆAN)
6 Matic Kmetec(KMN MAJOLKA)
5 Nikola Sajko(FENČ I PRIJATELJI)
5 Tomica Korpar(HUDEK TRGOTRANS)
5 Silvio Kostanjevec(TRAKOŠĆAN)
4 Ivan Režić(TORNADO)
4 Kristijan Kresonja(DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA)
4 Dejan Slunjski(TORNADO)
4 Mislav Čuček(JANKE I MARKE)
4 Alen Kovačec(HUDEK TRGOTRANS)
4 Darko Jagić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Marko Loparić(KIMN & PRIJATELJI)
4 Nikola Grgec(NISKOGRADNJA VEVEREC)
3 Marko Tušek(JANKE I MARKE)
3 Luka Papec(KAVANA IVANA)
3 Kristijan Osredečki(RISEK STROJNA OBRADA METALA)
3 Miroslav Blagec(DC 1O TRANSPORTI ŽIVINA)
SLJEDEĆE UTAKMICE